ÜYE OL VEYA GİRİŞ YAP
 

Şifremi Unuttum
Hızlı Sipariş
www.pendikkralcicekcilik.com sitesinde vereceğiniz siparişlerde gönderen bilgilerini her defasında girmek yerine üye olup hızlı bir şekilde siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Haberdar Olma
Kampanyalarımızdan herkesten önce haberdar olmak için üye olmanız size öncelik kazandıracaktır. Bu yüzden aktivasyonsuz ve hızlı bir şekilde üye olmanızı öneririz.

Fiyat Arası

İzmir Çiçek
pendik çiçekcilik ,şik bir buket,

Pendik Çiçekcisi, Kod 1264
90 TL + KDV
Pendik Çiçekçi yolla, Tek Dal Orkide mor

Pendik Çiçekçisi, Kod 2249
95 TL + KDV
Pendik Çiçekçileri, Vazoda Beyaz Güller

Pendik Çiçekçi ,Kod 4471
86 TL + KDV
Pendik Çiçekçisi 2 Li Yuka Çiçeği

Pendik Çiçekçi Kod 3480
90 TL + KDV
Pendik Çiçekçileri, Vazoda mevsim çiçekleri

Pendik Çiçekçilik, Kod 4841
90 TL + KDV
Pendik Çiçekçisi Spatifilyum

Pendik Çiçekçisi, Kod 4835
100 TL + KDV
Pendik Çiçekçileri, 2 li Messengene

Pendik Çiçekçi, Kod 1451
100 TL + KDV
Pendik Çiçek,  İthal Margarite

Pendik Çiçekçilik, Kod 1842
100 TL + KDV
1 2 3 4 5 6 İleri
PENDİK ÇİÇEKÇİ-PENDİK CİCEK  Pendik kral çiçekçilik, Pendik çiçek, Pendik çiçekçi, Pendik çiçekçileri, Pendik'te çiçekçi, Pendik çiçekçilik, Pendik çiçek siparişi, Pendik çiçek gönder, çiçekçi Pendik,çiçekçisi
PENDİK ÇİÇEKÇİ Web sitemiz üzerinden yapılan kredi kartı ile ödeme işlemlerinde SSL şifreli güvenlik teknolojisi ve Garanti Bankası Sanal POS alt yapısı kullanılmaktadır.

Kişisel Bilgi Güvenliği
PENDİK ÇİÇEKÇİ Web sitemize üye olurken vermiş olduğunuz kişisel bilgiler, teslimat için bildirmiş olduğunuz adresler güvenli alan üzerinde korunmaktadır. Kişisel bilgilerinize yasal zorunluluk haricinde hiçbir kurum, kuruluş ve üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Kişisel Bilgilerin Kullanılması
 PENDİK ÇİÇEKÇİ Adınız Soyadınız, Telefon, E-posta, Adres bilgileriniz satın almış olduğunuz ürünün adresine ulaştırılması, alınan ürünün faturalandırılması, fiyat indirimleri ve kampanyalardan haberdar edilmesi gibi durumlar için iş ortaklarımız ( anlaşmalı kargo firmaları gibi ) ile paylaşılır.